ЗРАЗОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЗДАЧІ ТЕКСТОВОГО ЗВІТУ

/Files/images/2015-02-03 11-07-02 Скриншот экрана.png

Календарний (щомісячний) план надає перелік заходів, що будуть проходити, із зазначенням точної дати, за тією ж схемою, що річний і квартальний.

/Files/images/2015-02-03 11-07-02 Скриншот экрана.png

/Files/images/2015-02-03 11-01-45 Скриншот экрана.png

Також в текстовому звіті подається: інформація про гуртки (їх назва, кількість гуртківців, участь в масових заходах); фотоматеріали з підписами; сценарії масових заходів створені безпосередньо працівниками клубного закладу; стан закладу та заходи для покращення роботи.


Патріотизм – переконання, що твоя країна краща за інші тому, що саме ти в ній народився.

Бернард Шоу

Слово «патріотизм» в нашій країні на даний час має велике значення. Основним проявом патріотичного духу, свідченням формування Української політичної нації стало масове використання української національної та державної символіки, українського традиційного одягу, жовто-блакитних кольорів. При цьому важливо не підмінити зовнішніми ознаками патріотизму його глибокої ідейної сутності – готовності своєю працею, науковими, творчими й спортивними досягненнями, службою із захисту країни сприяти розвитку української демократичної держави.

Який же патріотизм, з якими якостями і рисами ми повинні формувати його у молоді? Серед характерних ознак патріотизму визначається:

- розуміння і сприйняття української ідеї;

- сприяння розбудови державної незалежності;

- засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам’яті;

- військово-патріотичне виховання тощо.

Зараз, з нинішньою ситуацією в країні клубні заклади повинні як ніхто виховувати патріотизм та плекати любов до рідної неньки-України в серцях підростаючого покоління, адже вони наше майбутнє.

Патріотичне виховання – процес цілеспрямованого, систематичного, організованого та планомірного впливу на свідомість молоді щодо формування почуття любові до Батьківщини через виховання високих громадських, моральних, психологічних, професійних і фізичних якостей, необхідних для реалізації інтелектуального та творчого потенціалу особистості в інтересах всебічного розвитку суспільства, забезпечення безумовної готовності до захисту Вітчизни.

Патріотичне виховання є невід’ємною частиною загального виховного процесу, являє собою систематичну та цілеспрямовану діяльність органів державної влади і громадських організацій з формування у громадян високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських та конституційних обов’язків.

Воно включає в себе соціальні, цільові, функціональні, організаційні та інші аспекти, володіє високим рівнем комплексності, тобто охоплює своїм впливом усі покоління, пронизує усі сторони життя: соціально-економічну, політичну, духовну, правову, педагогічну, спирається на освіту, культуру, історію, державу, право.

Основними формами патріотичного виховання підростаючого покоління є:

· Інформаційно-масові (інтелектуальні аукціони, ринги, вікторини, вечори, подорожі до джерел рідної культури);

· Діяльнісно-практичні (свята, театр-експромт,ігри-драматизації, огляди-конкурси);

· Інтеративні (клуби за інтересами, фестивалі).

· Наочні (тематичні стенди)

Приклад,

Фотовиставка «Я люблю свій рідний край»; благодійна ярмарка по збору коштів для воїнів АТО, вечір-зустріч з воїнами АТО; вікторина «Я-українець»; перегляд патріотичних художніх та докуметальних фільмів, де відображаються події минулого та традиції українського народу.

Міністерство освіти і науки України в своїх рекомендаціях наголошує, що художній фільм «Поводир» (2014 рік, авт. – О. Г. Санін)заслуговує на увагу тим , що перегортає трагічні сторінки української історії, показує незламний дух українського народу та його волю до свободи у драматичні часи Голодомору 30-х років минулого століття, індустріалізації, колективізації та знищення інтелігенції.

При відзначенні національних свят та пам’ятних дат, зокрема Дня захисника України, Дня Гідності і Свободи, Дня Збройних Сил України, Дня Соборності України, Дня Незалежності України рекомендуємо проводити фестивалі-конкурси патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва; вшановувати сучасних героїв-захисників України та пам'ять загиблих за свободу, єдність та незалежність Українського народу.

При розробках сценаріїв рекомендуємо використовувати краєзнавчі матеріали та публікації місцевих періодичних видань.(Вісті Хорольщини, Зоря Полтавщини та інші).

Одне з чільних місць належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі, – своєї “малої батьківщини”, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи. Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла… Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.


1 2 3 4 5 6
Кiлькiсть переглядiв: 1305

Новини

Опитування

Як ви ставитесь до роботи районного будинку культури

Календар

Попередня Серпень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031